Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
onefinestay - Boulogne private homes
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

Different locations in Boulogne Area, 92100, Boulogne-Billancourt(Paříž), Francie
Language/Jazyk:
Rychlý popis
onefinestay - Boulogne private homes are ideally situated in Boulogne-Billancourt; one of the city's most popular locales. From here, guests can enjoy easy access to all that the lively city has to offer. With its convenient location, the hotel offers easy access to the city's must-see destinations.
onefinestay - Boulogne private homes offer a concierge service and a smartphone will be provided for the length of the stay as part of the service and can be used for calls, texts, maps, and tips from the host. The property includes free WiFi, a living area, and a fully-equipped kitchen. Toiletries, towels and linen are provided during your stay.
onefinestay - Boulogne private homes are thoughtfully designed to provide the best in comfort and convenience for guests looking for a hassle-free stay while traveling to this region. Located in a great location near all of Paris's world-famous attractions and must-see cultural destinations, onefinestay - Boulogne private homes are a great choice for travellers looking to get the most out of a trip to Paris.

Důležité informace
Informujte prosím onefinestay - Boulogne private homes o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Je vyžadována záloha na případné škody ve výši € 1000 Hostitel Vám bude zálohu účtovat 7 dní před příjezdem. Záloha bude vybrána prostřednictvím kreditní karty. Částka Vám bude vrácena do 7 dnů po odjezdu. Tato záloha je vratná v plné výši a podléhá kontrole případných škod v ubytování. Částka bude převedena zpět na kartu.

Hotel Facilities:

Obecné
  • Příjezd: 16:00 - 22:00
  • Odjezd: 11:00
  • Class: 0 hvězdič
  • Typ: Apartmán
  • Rooms: 2
  • Žádné rezervační poplatky
  • WiFi ve všech prostorách
Služby


Fotografie není to zatím k dispozici.Warning

No rooms available in onefinestay - Boulogne private homes ( - )

Hledat hotely: Zobrazit všechny dostupné hotely v Paříž.

Rooms

Hotely poblíž:

B
Apartment Paris @ 0,4 km
Apartmán
D
Hotel Paris Boulogne @ 0,6 km
4* Hotel
E
Villa Escudier @ 0,7 km
Hotel
G
Hotel De Paris @ 0,7 km
3* Hotel
I
Hôtel Villa Sorel @ 1,4 km
2* Hotel
K
Best Western Select Hotel @ 1,5 km
3* Hotel
Loading