Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:


Upravit dotaz

Vzdálenost:
2
2326
2637
2637
2637
2637
Název hotelu:
hvězdič:
0
0
1
0
0
Hotel typu:
Hotel Facilities:
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0


Zajímavosti Paříž:

Digital Concierge

Místní čas: 19 březen 2019 11:36

Bourg-la-Reine Hotelů (2)

Strana: 1 / 1 Řadit podle: Popularita | Cena Zobrazit na mapě
Žádné příjezdu, datum nebo zadané datum odjezdu.
Toto je seznam všech 2 hotelů v Bourg-la-Reine.
82 Av Du Général Leclerc, Bourg-la-Reine(Paříž), Francie
Hotel Alixia se nachází naproti vlakovému nádraží Bourg La Reine, nedaleko parku Sceaux. Nabízí zvukotěsné a klimatizované pokoje vybavené satelitní televizí.
V hotelové recepci s nepřetržitým provozem je k dispozici počítač s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. V hotelovém baru si mohou hosté odpočinout u skleničky.
Trasa příměstské železnice B RER zajišťuje spojení mezi hotelem Alixia a vlakovými nádražími Chatelet-Les Halles a Gare-de Nord. Rovněž zajišťuje přímé spojení na letiště Charles De Gaulle a na letiště Orly. ... 46 Pokoje;
Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí (1-2 dospělí), Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (1-2 osoby).


103 Avenue du General Leclerc, Bourg-la-Reine(Paříž), Francie
(Sorry, only English information available.)

B&B Edith Room is located in Bourg la Reine, just 100 metres from the RER Train Station, which provides direct access to the centre of Paris. It offers a bedroom with private access and free Wi-Fi internet connection.
The room has direct access to the property’s small garden. It includes a seating area, a flat-screen TV with a DVD player and a selection of DVDs and books. The private bathroom has a shower, hairdryer and free toiletries.
A continental breakfast is served daily in the room or outside in the garden. Tea and coffee are available in the common room. You will also find restaurants and shops within a 10-minute walk. The Parc des Sceaux is 1 km away. ... 1 Pokoje;
Rooms: Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí.


Loading